Lovecký výcvik

Jelikož máme rádi pejsky a ještě víc máme rádi pejsky vychované a šikovné, chodíme s našimi známými, odchovy a dalšími příznivci cvičit. Snažíme se pejsky správně socializovat, naučit je základní poslušnost a dopracovat se k loveckému výcviku a přípravě na zkoušky loveckého typu. Všechno zábavnou formou, na tréninku nechybí volná zábava povídání páníčků, jak jinak než o psech. :)

 

Cvičit chodíme na různá místa, často u mne ve Velkých Přílepech, nebo v Dubči, případně v Radlicích a dalších místech, kde se nám to líbí. Cvičíme většinou o víkendu v neděli odpoledne, podle toho jak se nám chce a jak se dohodneme. Cvičíme minimálně jednu hodinu, ale většinou tak tři, prostě než projdeme vše co chceme a co je potřeba. A také podle toho kolik se nás zrovna sejde.

Na výcviku se potkáte s naším hlavním tahounem a šikulkou Carsíkem (Carlsson Dynasty Anah) pod mým vedením. Carsík složil veškeré možné lovecké zkoušky a má spoustu titulů. Prostě šikula.  Dalším motivátorem je Inka (Chance od Kletecké hráze) se mnou, která má nyní OVVR,PZ a SZVP a chystá se na další. Co všechno složili naši kamarádi ani vypisovat nebudu. :)

K loveckému výcviku používáme jak dummy, tak zvěř (bažanty, kachny, králíky), nesmí chybět ani střelba. ;)

Jak si cvičíme najdete v albech o cvičení ZDE.

Pokud se k nám chcete přidat a vyzkoušet si co všechno je ve Vašem pejskovi, neváhejte se nám ozvat. Buď mne na  zelenkm@seznam.cz, nebo tel 723568844, nebo Lucce na info@nechcibytsam.cz, nebo tel 724242460.

A co bychom za cvičení chtěli? Rovných 150,-Kč.

Budeme se těšit na Vaše chlupaté talenty. ;)